Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nowy komendant już się zbliża

Podinspektor Mirosław Rozumek naczelnik sekcji administracyjno-gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ma zostać nowym Komendantem Miejskim Policji w Łomży. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku wystąpił do prezydenta Łomży i starosty łomżyńskiego o opinię na ten temat. W ten sposób wypełniany jest wymóg formalny przed powołaniem.

Opinia samorządowców  nie musi być pozytywna aby Komendant Wojewódzki Policji powołał nowego Komendanta Miejskiego. W tym wypadku nie jest też negatywna. Zarówno prezydent Jerzy Brzeziński jak i starosta Krzysztof Kozicki podkreślają, że nie znają podinspektora Mirosława Rozumka. Prezydent dodaje także, że w jego opinii nowym Komendantem Miejskim Policji w Łomży powinna zostać osoba, które ma doświadczenia dowódcze, a z przedstawionych dokumentów nie wynika, że ten kandydat ma takowe doświadczenie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę