Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

O hipermarketach dopiero po wyborach

Przez blisko godzinę radni Łomży debatowali nad porządkiem obrad dzisiejszej sesji. Chodziło przede wszystkim o usunięcie z proponowanego porządku punktów związanych z planami budowy dwóch hipermarketów. Najpierw z wnioskiem o usunięcie punktu dotyczącego zagospodarowania terenów przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej wystąpili radni związani z PiS, po czym wniosek aby skreślić także punkt dotyczący zagospodarowania Bawełny złożyli radni z klubu Samorządowe Porozumienie Łomży. Ostatecznie, pod debacie i dwóch przerwach, radni zdjęli oba punkty.


W kuluarach radni głośno i wyraźnie mówili, że zdjęcie punktów dotyczących budowy w Łomży hipermarketów ma związek ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Wnioski niemal jednomyślnie popierali rani z opozycyjnego wobec prezydenta klubu radnych PiS jak i pro prezydenckiego klubu radnych SPŁ. Tema ma hipermarketów ma powrócić pod obrady za miesiąc.

Przypomnijmy w tej chwili plany budowy w mieście hipermarketów w dwóch różnych miejscach mają dwa różne podmioty. Kielecki developer Echo Investment  przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej chce wybudować Galerię Veneda, a dwóch łomżyńskich biznesmenów planuje postawić centrum handlowe o nazwie Galeria Fort (lub Narew) na terenach dawnej  „Bawełny”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę