Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wtorek nietypowych wypadków

Jako wyjątkowo pechowy przechodzi do historii wczorajszy dzień. Na terenie byłego województwa łomżyńskiego wydarzyło się aż pięć wypadków. Trzy z nich mogą zasłużyć na miano nietypowych. W Jednaczewie maszyna do belowania siana urwała cała rękę 25-letniemu mężczyźnie, a w Łomży najpierw na 6-latkę przewróciła sie lampa oświetleniowa, po czym 43-letnia rowerzystka wpadła do głębokiego wykopu pod sieć ciepłowniczą.

Pierwszy z tragicznych wypadków wydarzył sie w okolicach Sokół na południu regionu. W południe zderzyły się tu czołowo dwa samochody. Trzy osoby przewieziono do szpitala. Niespełna dwie godziny później na drodze nr 61. pomiędzy Świdrami a Stawiskami dwie ciężarówki zgniotły osobowa Toyotę, a jadąca w niej 25-letnia kobieta ze złamaną podstawą czaszki trafiła do szpitala w Grajewie. Do wypadku doszło gdy tir prowadzony przez rosyjskiego kierowcę nie zdążył wyhamować przed sygnalizacją świetlną. Ciężarówka uderzyła w tył Toyoty i wepchnęła ją pod tira stającego wcześniej.
Kolejny wypadek wydarzył się na łąkach nad Narwią w okolicach Jednaczewa. Maszyna do belowania siana urwała całą rękę 25-letniemu rolnikowi. Mimo starań lekarzy ręki nie udało sie przyszyć.
Do pechowych wypadków doszło w samej Łomży. Na bawiącą się na placu przy ulicy Prusa 6-letnia dziewczynkę przewróciła się lampa oświetleniowa. Na szczęście dziecko wyszło z tego bez obrażeń. Z ustaleń policji wynika, że lampa sie przewróciła, bo jej podstawa była całkowicie skorodowana.
W łomżyńskim szpitalu z wielonarządowymi urazami jamy brzusznej znalazła się natomiast 43-letnia kobieta, która wieczorem jadąc rowerem wpadła do głębokiego wykopu przy ulicy Porucznika Łagody w Łomży.

 zobacz: Rowerzystka wpadła do głębokiego wykopu

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę