Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rowerzystka wpadła do głębokiego wykopu

Główne zdjęcie
taśmę okalającą wykop zawiązał policjant po przybyciu na miejsce

Tragicznie zakończyła się przejażdżka rowerowa dla jednej z mieszkanek Łomży. We wtorek wieczorem kobieta jadąc rowerem chodnikiem przy ulicy Porucznika Łagody wpadła do głębokiego wykopu. Raną, nieprzytomną rowerzystkę przewieziono do szpitala. Tam niemal natychmiast trafiła na stół operacyjny...

Do wypadku doszło około godziny 19.30. Kobieta jechała rowerem pod strony Centrum Katolickiego. Najprawdopodobniej nie zauważyła, że na wysokości budowanego osiedla nie ma chodnika, który rozebrano kopiąc rów pod sieć cieplną. Przejście umożliwia jedynie wąska kładka, a po obu jej stronach są głębokie na około 160-180 cm doły, które nie były należycie zabezpieczone Jadąc od strony Centrum Katolickiego „zabezpieczeniem” jest plastikowa taśma... Nie wiadomo czy w chwili gdy rowerzystka dojeżdżała do wykopu była ona rozciągnięta, czy też już wtedy była zerwana. Kobieta wraz z rowerem wpadła do wykopu. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe nieprzytomną rowerzystkę przewiozło do szpitala. Prawdopodobnie doznała poważnych obrażeń wewnętrznych. Niemal natychmiast trafiła na blok operacyjny...

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży jeszcze tej nocy mają ponownie – tym razem należycie - zabezpieczyć niebezpieczne wykopy.
230804070022.gif
Foto: taśmę okalającą wykop zawiązał policjant po przybyciu na miejsce
Foto: miejsce zdarzenia
Foto: policja prowadzi oględziny miejsca zdarzenia
Foto: miejsce zdarzenia
Foto: chodnik którym jechała rowerzystka, taśmę okalającą wykop zawiązał policjant po przybyciu na miejsce
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę