Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało

Meteorolodzy z białostockiego Biura Prognoz ostrzegają przed silnym wiatrem, który dziś począwszy od godziny 10, aż do północy będzie wiał nad regionem. Dyżurny synoptyk Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz podkreśla, że dość silny i silny wiatr zachodni i północno-zachodni o średniej prędkości 30-40 km/h, w porywach będzie osiągał prędkość nawet do 72 km/h.


W związku ze spodziewaną nawałnicą należy się liczyć z uszkodzeniami budynków, szkodami w drzewostanie (łamanie gałęzi, wyrywanie drzew o płytkim systemie korzeniowym), a także z uszkodzeniami energetycznych linii napowietrznych.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę