Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.podlaska.policja.gov.pl

Coraz bardziej niebiescy

Nowe, niebieskie mundury otrzymali policjanci z województwa podlaskiego. Póki co trafiło tu 10 kompletów nowego umundurowania, które policjanci będą sprawdzać w praktyce. Nowa odzież trafiła do policjantów prewencji, ruchu drogowego oraz przewodników psów służbowych. Policyjne praktyczne testy umundurowania potrwają dwa miesiące.

 
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku jest jedną z kilku, w której policjanci otrzymali nowe stroje do testów. W odróżnieniu od obecnie używanych nowy wzór policyjnego ubioru różni się zarówno kolorem jak i krojem oraz rodzajem użytego materiału. Opinie policjantów, którzy będą testować mundury trafią do Komendy Głównej Policji, a ona podejmie decyzję o tym czy i ewentualnie kiedy obecne mundury zostaną wymienione na nowe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę