Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Zambrowie

Dwie osoby zginęły, trzecia nieprzytomna przebywa w szpitalu. Wszyscy to ofiary wypadku jaki w niedzielę wieczorem wydarzył się w Zambrowie. Jadący drogą od strony Czyżewa samochód osobowy marki Alfa Romeo zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, i z dużą prędkością uderzył w metalowy płot posesji. W wyniku wypadku na miejscu zginął prawdopodobnie kierujący samochodem 26 letni mieszkaniec Zambrowa.

Uderzenie było tak silne, że z samochodu wyrzuciło dwóch mężczyzn. Jeden z nich 45 - latek po przewiezieniu do zambrowskiego szpitala zmarł, drugi - 50 latek - nieprzytomny leży na oddziale intensywnej opieki.
W amochodzie jechał także czwart mężczynzna, ale on uciekł z karetki pogotowia.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Policja pobrała krew na badania, aby ustalić czy kierowca samochodu był trzeźwy.  Poszukiwany jest także czwart pasażer samochodu.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę