Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie paliwa są dobre...

Pogorszyła się jakość paliw w Polsce – wynika z kontroli paliw przeprowadzonych w pierwszej połowie 2007 roku. Ponad 4 proc. zbadanych stacji sprzedawało benzynę lub olej napędowy złej jakości – podał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Tymczasem paliwa skontrolowane na łomżyńskich stacjach były dobre.

Kontrolerzy z Inspekcji Handlowej w tym roku skontrolowali paliwa sprzedawane na czterech łomżyńskich stacjach. W kwietniu sprawdzano jakość paliw sprzedawanych przez stację paliw przy ul. Piłsudskiego (WZGS) i przy ul. Nowogrodzkiej (w pobliżu ronda Kościuszki). W maju kontroli poddano paliwa sprzedawane na stacji partnerskiej Shell, a w lipcu ze stacji paliw przy ul. Poznańskiej. Za każdym razem pobrane próbki były dobre.
W sumie w województwie podlaskim, ze sprawdzonych blisko 50 stacji paliw, złej jakości olej napędowy znaleziono na stacji w Ciechanowcu, a olej i benzynę w Rutkach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę