Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Droższy chleb nasz powszedni

Od wtorku w Łomży zdrożało pieczywo. Ceny podnieśli – jak jeden mąż - wszyscy... Zdrożał chleb, bułki, ciasta... Chleb baltonowski, który jeszcze wczoraj kosztował 1,20-1,40 zł dziś kosztuje od 1,45 zł do nawet 1,80 zł. Piekarze podwyżki tłumaczy drożejącą mąką.

W sklepie firmowym piekarni Piątnica mieszczącym się przy ul. Dwornej w Łomży chleb baltonowski kosztuje 1,45 zł. Podwyżka w tym wypadku wynosi 25 groszy. O 5 groszy więcej trzeba zapłacić za zwykłą bułkę, która teraz kosztuje 35 groszy. Jedna grahamka to wydatek rzędu 60 groszy, za pączka trzeba zapłacic 90 groszy. Duża chałka kosztuje już 2,10 zł czyli o 50 groszy więcej niż wczoraj.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę