Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łomża stawia na „witaczy”

Główne zdjęcie
Witacz (fot. UM Łomża)

Pięć blisko pięciometrowych „witaczy” stanie niebawem przy wszystkich drogach wjazdowych do Łomży. „Witacze” będą witać zmotoryzowanych, wjeżdżających do miasta – poinformowało biuro prasowe ratusza. Za ich wykonanie i zamontowania zapłacimy około 40 tysięcy złotych.


„Witacze” mają wysokość 470 cm i szerokość 140 cm. Są zainstalowane na „stalowej konstrukcji, przykrytej poszyciem wykonanym na bazie paneli z blachy ocynkowanej, profilowanych łukowato” „Witacze” stoją, lub niebawem staną przy ulicach: Szosa Zambrowska, Wojska Polskiego, Zjazd, Nowogrodzka i Aleja Legionów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę