Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

„Doceń Zambrów”

Zambrów wzorem największych i najaktywniejszych samorządów ma swój slogan reklamowy. Po miesiącach poszukiwań hasła miasta uznano, że najlepsze będzie to, które reklamowało same poszukiwania.

Zambrowianie swojego sloganu poszukiwali od marca. Wówczas tutejszy magistrat ogłosił specjalny konkurs, w którym udział mogli wziąć wszyscy mieszkańcy. Konkurs podzielony był na  kilka etapów. Najpierw zbierano propozycje, później poddano je ocenie zambrowskich internautów, a ostatecznego wyboru miała dokonać sloganowa komisja. I na tym ostatnim etapie nieco sie przeciągnęło. Komisja długo nie mogła dojść do porozumienia, który ze zgłoszonych sloganów jest najlepszy. Ostatecznie uznano, że najlepszym sloganem miasta będzie hasło, które przyświecało akcji poszukiwania sloganu. „Doceń Zambrów” wygrało m.in. z „Zambrów - warto tu być, warto tu żyć ...” (autor Adam Budziszewski) „Nie wierz w mity, wierz w Zambrów!” (Tadeusz Charmuszko), „Zambrów – wczoraj, dziś, jutro – zawsze” (Adam Żychowski) i „Zambrów – na zawsze mój i Twój!” (Bogdan Pac).
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę