Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek autokaru w Budach Czarnockich

Po niedzielnej porannej tragedii w okolicach Cydzyna, w której zginęło trzy osoby, w nocy doszło do wypadku w pobliskich Budach Czarnockich. Tym razem autobus turystyczny nadział się na przydrożną barierkę. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt z ludzi nie ucierpiał. Turyści w dalszą podróż pojechali innym podstawionym przez przewoźnika autobusem.

Do wypadku doszło podczas wyprzedzania. Kierowca autokaru tłumaczył, że uciekał na pobocze  przed Tirem, który zajechał mu drogę. Samochód został na tyle poważnie uszkodzony, że z barierki musieli wycinać go strażacy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę