Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

O 14:30 zostanie wyłączony z ruchu odcinek drogi nr 61 od Stawisk do Grajewa.

Energetycy naprawiają tam dwie linie energetyczne, które zostały uszkodzone podczas robót drogowych. Jak wyjaśnia rzecznik ZEB Dystrybucja - linie te biegną nad jezdnią i żeby monterzy mogli bezpiecznie i szybko te przewody naprawić - jezdnia musi być wyłączona z ruchu. Na miejscu ruchem będzie kierowała policja.

Jak nas informuje rzecznik podlaskiej policji - samochody osobowe będą kierowane na objazdy drogami bocznymi a samochody ciężarowe będą mogły przejechać - ale wahadłowo i po pewnym czasie oczekiwania - na czas przejazdu kolumny ciężarówek energetycy będą wstrzymywali prace. Naprawa linii potrwa około godziny - półtorej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę