Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyjaśniona tajemnicza sprawa myszy w mleku

Mysz, którą w ubiegłym tygodniu mieszkaniec Olsztyna znalazł w kartonie z mlekiem, nie dostała się tam w procesie produkcji. Tak ponad wszelką wątpliwość wykazała sekcja zwłok gryzonia. Przypomnijmy - mieszkaniec Olsztyna znalazł zwłoki myszy na dnie kartonu z mlekiem. Zaniósł pudełko z zawartością do sanepidu, a ten wycofał ze sklepów mleko z tej samej partii. Przesłał też zwłoki gryzonia do powiatowego lekarza weterynarii w Grajewie, bo mleko wyprodukowała tamtejsza spółdzielnia.

Już na pierwszy rzut oka widać było, że mysz jest świeża – mówi powiatowy lekarz weterynarii w Grajewie, Ireneusz Kobyliński, to samo potwierdziła sekcja zwłok. Tym samym dochodzenie w sprawie rzekomej winy producenta mleka zostało zakończone.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę