Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie rozpoczną się planowane na sierpień prace przy obwodnicy Augustowa w Dolinie Rospudy

Planowane na jutro prace przy budowie obwodnicy Augustowa w Dolinie Rospudy nie rozpoczną się. O decyzji w tej sprawie poinformował w "Sygnałach Dnia" w Programie I Polskiego Radia premier Jarosław Kaczyński. Wczoraj Komisja Europejska zwróciła się do Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu z wnioskiem o wydanie nakazu wstrzymania prac przy budowie obwodnicy. To odpowiedź Komisji na list polskiego rządu, w którym wyraził on wolę wznowienia budowy już 1 sierpnia, po zakończeniu okresu lęgowego ptaków.

Premier przyznał, że próbował rozmawiać w tej sprawie z szefem Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso. I choć- zdaniem Jarosława Kaczyńskiego - działania Komisji nie mają podstaw prawnych, wstrzymanie prac w tym rejonie jest niezbędne po to, by w rezultacie Polska wygrała sprawę przed Trybunałem w Luksemburgu. Jarosław Kaczyński zaznaczył, że na innych odcinkach inwestycja będzie realizowana, a chwilowa zmiana planów realizacji nie spowoduje dodatkowych kosztów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę