Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu na pieszych

Mężczyzna w wieku około 60 lat został potrącony na jednym z przejść dla pieszych na Alei Legionów w Łomży. Do wypadku doszło około godziny 9.00. w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dworną. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo jaki jest stan jego zdrowia. Lekarze z izby przyjęć odmawiają udzielenia informacji na ten temat.

Mężczyzna został potrącony przez ciężarówkę marki Mercedes. Jak podają świadkowe wypakowana drewnem ciężarówka po potrąceniu „ciągnęła” go jeszcze przez kilka metrów.
Policjanci sprawdzają czy przyczyną wypadku mogły być słabe hamulce samochodu... Tymczasem kierowca ciężarówki podkreśla, że mężczyzna wszedł na pasy bezpośrednio pod samochód nie dając mu szans na wyhamowanie...
200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę