Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dwie osoby ranne po zderzeniu z łosiem

Dwie osoby zostały ranne po tym jak w okolicach Rajgrodu samochód osobowy zderzył sie z łosiem. Do wypadku doszło po 23 niedaleko miejscowości Tama. Pod koła Nissana Primery nagle wbiegł łoś. Kierowca auta próbował hamować, ale nie udało mu się uniknąć zderzenia ze zwierzęciem. Dodatkowo na tył Nissana najechał jadący za nim TIR. Dwie osoby jadące samochodem osobowym są ranne. Łoś zginął.

Okazało się jeszcze, że kierowca TIR-a był pijany. Miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do wypadków z udziałem łosi w naszym regionie dochodzi kilka razy w roku. Z reguły są to niebezpieczne zdarzenia bo dorosły łoś waży od 300 do nawet 700kg. Najczęściej do wypadków z tymi zwierzętami dochodzi w okolicach Augustowa i na drodze z Białegostoku do Ełku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę