Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Najlepsze gospodarstwo rolne i firma branży rolnej województwa Podlaskiego - Podlaska Agroliga 2007

Znane jest najlepsze gospodarstwo rolne i firma branży rolnej województwa Podlaskiego. Mistrzami Podlaskiej Agroligi 2007 została Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Hajnówki i gospodarstwo państwa Zakrzewskich z gminy Poświętne. Jak mówi dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - Mirosława Jaroszewicz-Łojewska - wiele gospodarstw skorzystało na wejściu Polski do Unii Europejskiej.

Za dotacje udało się zmodernizować park maszynowy, budynki hodowlane a także udało się zadbać o najbliższe otoczenie gospodarstw. Wśród laureatów znaleźli się także hodowcy gęsi oraz firmy produkujące maszyny rolnicze - jednak jak podkreśla dyrektor ODR-u Mirosława Jaroszewicz-Łojewska - bogactwem regionu jest mleko i jego przetwory. Nagrody podlaskiej Agroligii rozdano po raz 13. Teraz najlepsze gospodarstwa i firmy będą brały udział w eliminacjach ogólnopolskich. Szanse mają duże, bo już kilkakrotnie ogólnopolskimi mistrzami zostały firmy z województwa podlaskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę