Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowoczesny sprzęt trafi do szpitala w Wysokiem Mazowieckiem

Kolonoskop, gastroskop, kariomonitor, ale także m.in. wyposażenie bloku operacyjnego- to najnowsze zakupy wysokomazowieckiego szpitala ogólnego. Radni powiatowi pozytywnie zaopiniowali plany zakupu sprzętu za ponad 600 tys. zł. - połowę sumy, którą średnio władze szpitala przeznaczają co roku na inwestycje. Stała wymiana i uzupełnianie wyposażenia placówki ma doprowadzić do tego, że w 2012 roku powstanie szpital docelowy - mówi jego dyrektor, Stanisław Bielski- z jedenastoma oddziałami i filią w Ciechanowcu, w sumie na 250 łóżek dla chorych.

 Przed dwoma laty radni powiatu i miasta Wysokie Mazowieckie podjęli na swoich sesjach decyzje, że ich szpital będzie pomnikiem papieża Jana Pawła II, ale dopiero, kiedy uzyska odpowiedni standard.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę