Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Okulistyka w łomżyńskim szpitalu wraca do pracy

Oddział, który od ubiegłego tygodnia jest zawieszony, w poniedziałek zacznie przyjmować pacjentów. Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Marian Jaszewski, podjął decyzję o wygaszeniu działalności oddziałów okulistycznego i laryngologicznego, bo w związku z trwającym strajkiem nie było tam pacjentów. Oddział laryngologiczny zaczął przyjmować pacjentów w niedzielę. Okulistyka zgodnie z deklaracjami dyrektora ma to zrobić w poniedziałek. Jak powiedział ordynator oddziału okulistycznego - dr Jan Grochowski dyrektor zobowiązał się, że jutro odwoła lekarzy z przymusowych urlopów.

Jak powiedział ordynator okulistyki zamknięcie oddziału odebrał jako próbę zastraszenia strajkujących. Natomiast dyrektor szpitala decyzję o zamknięciu oddziałów tłumaczył trudną sytuacją finansową placówki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę