Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Ponownie odroczono proces burmistrza Jedwabnego

Po raz trzeci nie udało się rozpocząć procesu rewizyjnego w sprawie burmistrza Jedwabnego -Michała Ch. Wiosną sąd grodzki skazał go na rok więzienia i półtora tysiąca złotych grzywny za to, że we wrześniu zeszłego roku prowadził w Jedwabnem samochód pod wpływem alkoholu. Burmistrz zaprzecza. Dzisiejszą rozprawę odroczono ze względu na zmianę obrońcy. Michał Ch. poinformował sąd, że zmienił adwokata, gdyż z poprzednim zaczęły różnić go linie obrony.

Nowym obrońcą burmistrza będzie mec. Jan Chojnowski z Białegostoku. Sąd odroczył proces bezterminowo.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę