Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.radio.bialystok.pl

Były burmistrz Nowogrodu skazany za nadużycie władzy

Na pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata został skazany były burmistrz Nowogrodu za przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści. Sprawa dotyczy historii sprzed kilku lat, kiedy to Szczepan Z.- wówczas burmistrz Nowogrodu, przekazał samochód strażacki innej jednostce OSP niż ta dla której był on przeznaczony. Rozżaleni strażacy - ochotnicy z Nowogrodu wywalczyli samochód na drodze sądowej, teraz jednak sąd uznał dodatkowo, że burmistrz nadużył władzy samowolnie decydując o zmianie przeznaczenia.

 Wyrok nie jest prawomocny
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę