Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zlot Pojazdów Terenowych 15.04.2007 na "Węglowej"

W dniach 14-15 kwietnia br. na terenie Węglówki odbyła się WYSTAWA POJAZDÓW TERENOWYCH połączona z DNIAMI OTWARTYMI Muzeum Motoryzacji i Techniki.

Stosownie do zaproszenia Zarządu Stowarzyszenia Starej Motoryzacji i Techniki "Motoretro" z Białegostoku nasza GRH stawiła się w dniu 14.04.2007 na miejscu.

Pokazano tam wiele atrakcji motoryzacji militarnej i nie tylko, częśc z nich była po raz pierwszy eksponowana.Powiększono część militarnej dioramy. 

Towarzyski harakter spotkania sprzyjał wymianie informacji między zaproszonymi grupami a organizatorami. Jak zwykle były elementy musztry żołnierskiej. Mały fotoreportaż.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę