Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Inscenizacja "Obrona Nowogrodu 1939r"

Jeszcze tylko kilka dni i bitwa o Nowogród rozegra się już po raz czwarty! Trwają ostatnie przygotowania. W tym roku, tak jak dwa i trzy lata temu, inscenizacja odbędzie się przy schronie nad Narwią. Szturm na schron rozpocznie się 24 sierpnia 2008 roku o godzinie 14. Niemcy zaatakują z rzeki.... Polacy będą się zaciekle bronić.

W odtworzeniu scen jak z września 1939 pomogą nam przyjaciele z Grup Rekonstrukcji Historycznej m.in. z Kozienic, Tomaszowa Mazowieckiego, Iłży, Białegostoku, Sokółki. Na polu walki będzie ponad 60 żołnierzy w mundurach polskich i niemieckich. Stowarzyszenie Moto Retro wesprze nas motycklami Efekty specjalne zapewni firma pirotechniczna . Przed inscenizacją zapraszamy na pokaz sprzętu i uzbrojenia Grup Rekonstrukcji Historycznej ( godz. 11 plac przy Hotelu Zbyszko), a po bitwie na piknik wojenny.

Serdecznie zapraszamy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę