Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Iłża 17 sierpnia 2008

Wróciliśmy z rekonstrukcji bitwy pod Iłżą. Uczestniczyliśmy w niej nie pierwszy już raz, ale ten wyjazd zapamiętamy szczególnie. Dzień przed bitwą dotarła do nas wiadomość o tragicznej śmierci jednego z nas. Krzysztof Polit, z 51 pp w Iłży nie żyje. Jego pamięci poświęcona była rekonstrukcja bitwy pod Iłżą.

  

Na polach pod ruinami zamku w Iłży łomżyńską Grupę Rekonstrukcji Historycznej reprezentowało 10 członków ,dwóch z Samodzielnej Kompanii Fortecznej  "Nowogród" KOP  i ośmiu z Pionier Bataillon 42. Warto wspomnieć o sprzęcie jaki na pole walk sprowadzili organizatorzy imprezy: sd.kfz. 251 "Rosi"  sd.kfz.222, 2 armatki PAK 36 i kilka motocykli. Po raz pierwszy w Iłży zwyciężyli członkowie GRH w niemieckich mundurach.

Tak było...

Foto:
Foto: ś.p.Krzysztof Polit
Foto: po drodze do Iłży zwiedziliśmy Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
lothar
pon, 18 sierpnia 2008 21:18
Data ostatniej edycji: śr, 03 września 2008 10:58:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę