Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przed Zimową Ofensywą

Styczeń 1945  front wschodni od jesieni zatrzymał się na linii Wisły i Narwii. Obie strony po ciężkich letnich walkach liżą rany i zbierają siły do dalszej rozprawy. Armia radziecka juz do tej ostatecznej. Niemcy zaś łudzą się że powstrzymają "dzikiego wroga ze wschodu" na granicach starego Faterlandu. Na tyłach frontu odbywa się normalne obozowe życie, przepustki, służba wartownicza, ćwiczenie rekrutów, coraz to młodszych roczników. Jeszcze niemcy nie wiedzą, że  już za kilka dni nastąpi przełamanie całego frontu wschodniego prze mieażdzące swą przewagą liczebną armię wojsk sowieckich....

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej grupy oraz osoby mające chęć zobaczyć rekonstrukcję walk o przełamanie frontu wschodniego - "Przełamenie Pilicy" na dzień 19.01.2008 roku godz. 13.00 do Tomaszowa Mazowieckiego gdzie na terenie "Skansenu Rzeki Pilicy" rozegra się takowa rekonstrukcja.

W walkach przewidziane są liczne pojazdy pancerne po obu stronach, zjadą się grupy "niemieckie" z całego kraju, rosjan będą odtwarzać grypy z Czechosłowacji. Potężna pirotechnika i scena unieruchomiania T34 w planach.

Serdecznie zapraszamy!!! 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: powrót z przepustki
Foto: spotkanie z kolegami na dworcu
Foto: sprawdzenie oporządzenia
Foto: nie zapomnieć o maskowaniu, rus czeka
Foto: Abtailung!!
Foto:
Foto: ognisko w gronie towarzyszy broni
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: sroga polska zima
Foto: Forel!! gdzie jest łączność ze sztabem pułku
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: rozdanie racji żywnościowych
Foto: przegląd uzbrojenia

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę