Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Inscenizacja „Przedmoście Maciejowickie 2008”.

W kwietniu 2008 roku - błonia nad Radomką koło Ryczywołu woj. mazowieckie miała miejsce rekonstrukcja z udziałem piechoty, sprzętu kołowego i koni . Inscenizacja nawiązuje do wydarzeń z dnia 9 września 1939 roku, kiedy to oddziały Odwodowej Armii „Prusy” walczyły z 1 Dywizją Lekką o utrzymanie drewnianego mostu łączącego brzegi Wisły na wysokości Maciejowic i Świerży. Przedstawiamy fotorelację naszej grupy z inscenizacji .

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę