Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Raz, dwa, trzy- teraz Ty

„Raz, dwa, trzy – teraz Ty” w Nowogrodzie.

 

Nowogród uczcił Dzień Dziecka festynem w amfiteatrze nad Narwią pod nazwą „Raz, dwa, trzy – teraz Ty”. Uczestniczyły dzieci z całej gminy Nowogród oraz goście ze szkoły podstawowej w Konarzycach. Burmistrz Józef Piątek rozpoczął festyn życzeniami sukcesów w nauce i dobrej zabawy w Dniu Dziecka. Znakomity występ zespołu „Pop Art.” z MDK-DŚT w Łomży rozgrzał młodą publiczność. Potem zaczęły się występy zespołów, solistów, chórów z Nowogrodu, Konarzyc, Sławca, Mątwicy. Dzieci malowały swoje wrażenia, pisały krótkie wiersze, tańczyły na scenie.

Wszystkie, od przedszkolaków do gimnazjalistów, które odważyły się wystąpić na scenie otrzymywały świadectwo posiadania talentu.

W trakcie imprezy strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie pokazali akcję gaśniczą.

                                                                                         Organizatorzy

Głos Nowogrodzki
pt, 01 czerwca 2007 14:09
Data ostatniej edycji: pt, 01 czerwca 2007 18:30:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę