Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Konkurs poetycki

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie ogłasza konkurs poetycki „Wiosna poetów” na wiersze liryczne - zestaw 5 wierszy lirycznych i miłosnych. Jeden wiersz w zestawie musi być poświęcony Nowogrodowi, rzekom Pisie i Narwi, Kurpiowszczyźnie ( wiersze wcześniej nie publikowane). Zestawy wierszy opatrzonych godłem, w kopercie również opatrzonej tylko godłem (w oddzielnej kopercie załączonej do zestawu dane autora - imię i nazwisko, adres do korespondencji, nr telefonu) należy nadsyłać na adres:Miejsko-Gminny Ośrodek Kulturyul. Łomżyńska 13  18-414 Nowogród z dopiskiem „Wiosna poetów - konkurs”.Termin nadsyłania utworów upływa z dniem 30 kwietnia 2008 roku (zgodnie z datą stempla pocztowego).Rozwiązanie konkursu nastąpi 17 maja 2008 roku w trakcie „Nocy  z Erato” podczas, której poeci i aktorzy z towarzyszeniem muzyki będą recytować wiersze i śpiewać pieśni miłosne i liryczne. Drugim etapem będzie turniej jednego utworu w konwencji slam pod hasłem „wiersze na wodzie”.  Nagrody:-         Burmistrza Nowogrodu za zestaw wierszy – 1000 zł,-         Przewodniczącego Rady Miejskiej za wiersz poświęcony Nowogrodowi – 500 zł,-         M-GOK w Nowogrodzie – 500 zł.-         Nagroda publiczności dla zwycięzcy turnieju slam – 300 zł
Głos Nowogrodzki
śr, 05 marca 2008 10:42
Data ostatniej edycji: pon, 31 marca 2008 14:14:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę