Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiany na stanowiskach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży

Od dzisiaj dyrektorem Oddziału jest dotychczasowy zastępca dyrektora placówki Tomasz Gan - były radny sejmiku z Samoobrony. Jest absolwentem Politechniki Białostockiej, ukończył też studia podyplomowe na Politechnice - Wydział Zarządzania, zarządzanie Środowiskiem. Tomasz Gan zastąpił na stanowisku dyrektora Oddziału Bogdana Domagałę. P.O. zastępcy dyrektora placówki został natomiast Ryszard Dunat - także z Samoobrony.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, obsadzenie teraz tych stanowisk przez osoby związane z Samoobroną jest reakcją Samoobrony na zawiązanie koalicji w sejmiku województwa podlaskiego Prawa i Sprawiedliwości z Polskim Stronnictwem Ludowym, z pominięciem Samoobrony.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę