Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolejne wyróżnienie dla muzealników łomżyńskich

25 maja 2007 roku w Muzeum Okręgowym w Suwałkach odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Konkursu na Muzealne Wydarzenie Roku w Województwie Podlaskim. Konkurs organizuje Oddział podlaski Stowarzyszenia Muzealników Polskich pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Do konkursu zgłaszane są wystawy oraz wydarzenia pozawystawiennicze.

W poprzednich latach łomżyńscy muzealnicy kilkakrotnie byli nagradzani i wyróżniani. W tegorocznej edycji również zostali docenieni i otrzymali wyróżnienie za ofertę edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży. Na tę ofertę złożyły się lekcje muzealne z zakresu archeologii, historii, etnografii i sztuki współczesnej realizowane w myśli zasady “Bawiąc uczyć – ucząc bawić”. Wyróżnienie z rąk Marszałka Jarosława Schabieńskiego odebrał dr Jerzy Jastrzębski - dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pon, 28 maja 2007 15:27
Data ostatniej edycji: pon, 28 maja 2007 21:44:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę