Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Akcja profilaktyki raka szyjki macicy

"Mamo - jesteś potrzebna" - to hasło akcji, którą w przedszkolach przeprowadzi Podlaski Odział Narodowego Funduszu Zdrowia. Do przedszkoli w Białymstoku, Łomży i Suwałkach trafiło 5 000 laurek, które dzieci pokolorują a w Dniu Matki wręczą swoim mamom. Na odwrocie kart znajduje się informacja o programie badań cytologicznych. W ten sposób NFZ promuje akcję badań profilaktycznych, gdyż tylko regularne badania cytologiczne mogą przyczynić się do wykrycia raka szyjki macicy.

 Co roku w Polsce 4 000 kobiet dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy, połowa z nich umiera z powodu zbyt późnego wykrycia nowotworu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę