Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sukces uczniów z Łomży

Uczniowie Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomzy znakomicie wypadli na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "Poznajemy świat Wyspiańskiego". Na konkurs, który odbył sie w Toruniu pod patronatem ministra kultury i dziedzictwa narodowego, wpłynęło prawie 6,5 tys. prac z ośmiu krajów. Wśród laureatów głównych nagród znalazło się aż troje uczniów łomzyńskiego "Plastyka": Patrycja Kurpiewska z kl. II, Kamil Bzura oraz Kamil Bzura i Damian Pisarski z klasy III.

Nagrodzono ich grafiki wykonane pod kierunkiem nauczycieli - artystów plastyków Stanisława Kędzielawskiego, Iwony Sielskiej i Katarzyny Swoińskiej. Oprócz tego na wystawę zakwalifikowano prace Ewy Ogniewskiej, Magdaleny Borkowskiej i Justyny Cychowskiej. W sumie Jury przyznało 33 nagrody, 27 wyróżnień, a prawie 400 prac zakwalifikowano na wystawę. Otwarta ona zostanie w pierwszych dniach czerwca w Sali Wielkiej toruńskiego Dworu Artusa.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę