Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znane są już nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmiku woj.podlaskiego

Wg. nich PiS został zwycięzcą wyborów do Sejmiku woj. podlaskiego. Na drugim miejscu znalazło się PO, dalej Lewica i Demokraci. To na razie nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmiku, na podstawie danych z ponad połowy powiatów. Najwięcej, bo 47 procent zagłosowało na blok wyborczy utworzony przez PiS wspólnie z LPR,Samoobroną, UPR, Piastem i Komitetem "Obwodnice Tak-Ekoterror Nie". Takie poparcie oznaczać będzie prawdopodobnie, że blok ten dostanie w Sejmiku 15 mandatów.

Nieco mniej - 12 mandatów ma przypaść blokowi utworzonemu przez PO wraz z PSL, Naszym Podlasiem, oraz Krajową Partią Emerytów i Rencistów. Blok ten zyskał poparcie 35 % głosujących. 18 % oddało swój głos na Lewicę i Demokratów. Lewicy przypadną w Sejmiku najprawdopodobniej 3 mandaty. To oznacza, że znowu w podlaskim Sejmiku może nastąpić pat. Poprzedni Sejmik w lutym został rozwiązany, bo partie nie zdołały wyłonić zarządu. Podlaskie jest jedynym regionem bez Sejmiku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę