Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Udane starty łomżyńskich lekkoatletów

Doskonałe wyniki osiągnęli lekkoatleci LKS Narew Kurpiewski Łomża podczas mitingów rozpoczynających lekkoatletyczny sezon 2007r. Aktualny halowy mistrz Polski juniorów w biegu na 60m Artur Zaczek podczas przenikliwego zimna i przeciwnego wiatru na zawodach w Białymstoku na dystansie 100m osiągnął rezultat 10.86s. Minimum na tegoroczne Mistrzostwa Europy juniorów wynosi -10.75s. - Osiągnięcie takiego rezultatu to tylko kwestia najbliższych startów – podkreśla trener utalentowanego łomżyńskiego biegacza Trener Kotowski.

Na mitingu w Olsztynie 12.05.07 najwartościowsze wyniki tych zawodów osiągnęli bracia Wiśniewscy. Młodszy Hubert zwyciężył na obu sprinterskich dystansach 100m - 11.12s i 200m - 22.37s. Oba rezultaty zdecydowanie przewyższają minima uprawniające do startu w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych.
Wiśniewski Adrian tegoroczny maturzysta skoczył w dal 7.09m i jest to siódmy zawodnik w historii łomżyńskiej LA, który przekroczył tę granicę. Dalej od Adriana skakali: Krzyżanowski Piotr 7.41m w 2005r, Bogdan M. 7.33 w 1985r, Dera P 7.24m w 1995r, Choma M.7.17m w 1992r, Dudek M.7.14m w 2004r i Ożarowski T. 7.12m w 1988r. Wszyscy wymienieni oprócz Bogdana M. to zawodnicy łomżyńskiej Narwi wychowankowie trenera Jana Kotowskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę