Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

KLUB SENIORA

  

W Nowogrodzie wzrasta liczba osób w wieku emerytalnym. Jednym z głównych problemów występujących w nowogrodzkiej społeczności lokalnej jest zmniejszająca się aktywność społeczna tych osób. Brakuje miejsca, gdzie starsze osoby mogłyby spotykać się, nawiązywać przyjaźnie, wymieniać poglądy i doświadczenia oraz uczyć się nowych rzeczy. Dlatego istotne jest, by ludzie w tym wieku mieli, jeżeli tylko chcą, ciągły dostęp do wiedzy, by mogli orientować się w zmieniającej się rzeczywistości i mogli być aktywni. Wychodząc naprzeciw tym problemom Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu zawiązało Klub Seniora.

         Od 1 lutego Klub Seniora ma swoja siedzibę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. W tym czasie zorganizowano m.in.:

- spotkanie karnawałowe z udziałem Kapeli Kurpiowskiej działającej przy M-GOK,

- spotkanie z pielęgniarką środowiskową Panią J. Ostaszewską na temat zdrowego odżywiania,

- pokaz „najmniejszej kuchni świata”.

- 8 marca dla Pań wystąpił chór z  Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie działający pod kierownictwem Pani Anny Czarneckiej.

Klub Seniora to miejsce spotkań osób przebywających na rencie i emeryturze. Od kwietnia seniorzy spotykają się w każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 1830 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury.

                                                                                         Lilia Estkowska

 
Głos Nowogrodzki
pon, 14 maja 2007 09:23
Data ostatniej edycji: pt, 21 września 2007 08:57:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę