Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Augustyniak i Sekściński tworzą łomżyńską SdPl

Najmłodszy radny miejski Paweł Augustyniak i Arkadiusz Sekściński to koordynatorzy prac związanych z tworzeniem Socjaldemokracji Polskiej na terenie Łomży i okolic. Obu młodym „politykom” - takowe obowiązki powierzyła założycielka partii w podlaskim posłanka Barbara Ciruk. SdPl w Łomży „liczy głównie na ludzi młodych, aktywnych, zdegustowanych obecnym stylem uprawiania polityki” - tak napisali sami twórcy łomżyńskiej SdPl.

Chęć działania w nowej partii zgłosiło już ponoć kilkanaście osób. SdPl jak przystało na partię będzie miało w Łomży także swoje biuro. Ma ono się mieścić w w budynku przy Alei Legionów 7.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę