Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

32 miliony na drogi

32 miliony złotych na modernizację dróg wojewódzkich i szkół podzielił Regionalny Komitet Sterujący, działający przy Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku. Inwestycje mają być realizowane w ramach unijnego Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, który zakłada, że podejmujące się ich samorządy muszą mieć tylko 25% potrzebnej kwoty – reszta to dotacja z Unii.


Wśród zaaprobowanych do realizacji inwestycji jest kilka w naszym regionie. W najbliższym czasie w ramach środków ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego za zostać przebudowana droga wojewódzka Śniadowo – Ostrów Mazowiecka na odcinku Śniadowo do granicy województwa. Inwestycje mają być także na Kurpiach. Tu zmodernizowana mają zostać drogi Dłużewo – Zbójna i Dęby – Kolno – Gromadzyn – Wykno – Stawiski.

Komitet Sterujący przeznaczył także pieniądze na modernizację gimnazjów w Rajgrodzie i Kolnie.

Podzielone 32 miliony – to dopiero początek Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Za dwa tygodnie Komitet sterujący programem ma rozdzielić na poszczególne inwestycje 120 milionów złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę