Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość ochodzi z www.radio.bialystok.pl

Problemy z przekroczeniem granicy miała motocyklowa wyprawa do Mongolii

Motocykliści z Wysokiego Mazowieckiego zostali posądzeni o szpiegostwo na granicy Gruzji i Azerbejdżanu. Azerskie służby celne zakwestionowały ich mapy, a dokładnie to jak wytyczone są na nich granice ich kraju. Daniel Śliwowski i Grzegorz Urban wyjechali z Wysokiego Mazowieckiego 13 dni temu. Chcą dojechać motocyklami do Mongolii - problemy na azerskiej granicy to pierwsze spotkanie z poradziecką biurokracją.

Służby graniczne Azerbejdżanu zakwestionowały mapy, które ze sobą zabrali podlasianie. Służbom nie spodobał się przebieg granic ich kraju. Według nich nie odpowiada on stanowi faktycznemu. Dlatego wczoraj motocykliści nie mogli przekroczyć granicy. Jeżeli im się to uda, to zgodnie z informacją przekazaną przez pograniczników będą mogli przebywać na terenie Azerbejdżanu tylko 3 dni, mimo tego, że mają wizy 30 dniowe. Podróżnicy nie mogą ominąć tego kraju, ponieważ 26 kwietnia muszą przekroczyć kolejną granicę. Jeżeli im się to nie uda, kolejne wizy stracą ważność. To pierwszy poważny problem w drodze do Mongolii. Do tej pory podróż przebiegała bez większych przeszkód. Daniel Śliwowski i Grzegorz Urban wyjechali z Wysokiego Mazowieckiego 13 dni temu. Przed nimi jeszcze 16 tysięcy kilometrów.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę