Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Przedsiębiostwo Ochrony "Purzeczko" Mecenasem Kultury 2006

18.04.2007 r. w białostockich "Spodkach" odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Mecenasi Kultury Województwa Podlaskiego 2006. Jego celem jest ukazanie roli prywatnego mecenatu w kształtowaniu i rozwijaniu życia kulturalnego regionu oraz upowszechnianie różnych form mecentu i kreowanie nowych możliwości finansowania kultury. Kapituła konkursu spośród 99 wniosków wybrała najlepszych Mecenasów Kultury 2006. Miło jest nam poinformować, że Mecenasem Kultury Województwa Podlaskiego 2006 zostało Przedsiębiorstwo Ochrony "Purzeczko" Sp.z o.o. w Łomży za znaczący wkład w zapewnienie bezpieczeństwa zbiorów muzealnych.

  Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży wystosowało wniosek o przyznanie tej nagrody Przedsiębiorstu Ochrony "Purzeczko" w związku z wykonaniem systemów zabezpieczeń i monitorowania budynku Muzeum przy ul. Dwornej 22c w Łomży.

 Dyrektor Muzeum - Jerzy Jastrzębski

..........................

Grzegorz Gwizdon
pt, 20 kwietnia 2007 15:08
Data ostatniej edycji: pt, 20 kwietnia 2007 15:38:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę