Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy uciekł 25-letni mężczyzna przebywający tam na obserwacji

Policja poszukuje 25-letniego mężczyzny, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy. Przebywał tam na obserwacji zleconej przez sąd. Ruż po godz.13.00 pokonał kilkumetrowy mur i zbiegł ubrany w szpitalną pidżamę. Poszukiwany ma około 170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy, ma krótkie proste włosy, na plecahc i klatce piersiowej ma liczne tatuaże, a na lewym przedramieniu blizny po samo okaleczeniach.

Na swoim koncie ma bójki, pobicia, kradzieże. Policja jeszcze ustala, dlaczego przebywał on na obserwacji. To w ciągu trzech dni już druga taka ucieczka z tego szpitala. W czwartek, także z obserwacji psychiatrycznej zbiegł mieszkaniec Pruszkowa podejrzany o włamania i kradzieże oraz działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Trafił tam z aresztu. Tego mężczyzny też jeszcze nie znaleziono.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę