Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Oferta pracy

Dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży zatrudni w Galerii Sztuki Współczesnej pracownika w wymiarze ½ etatu na stanowisku asystenta muzealnego Wymagania: - wykształcenie wyższe z zakresu plastyki, historii sztuki, lub wychowania plastycznego - znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem stosowania programów graficznych - znajomość języków obcych - dyspozycyjność Osoby zainteresowane ofertą proszone są o zgłaszanie się do Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży, przy ul. Długiej 13, w godzinach: 8.00-15.00, nr tel. (086) 216 41 00

Grzegorz Gwizdon
pt, 06 kwietnia 2007 15:29
Data ostatniej edycji: so, 07 kwietnia 2007 10:04:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę