Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dziś dodatkowe egzaminy dla szóstoklasistów i gimnazjalistów.

O 9-tej rozpoczynają się dodatkowe egzaminy dla szóstoklasistów i gimnazjalistów. Pisać je będą ci uczniowie, którzy z przyczyn losowych bądź zdrowotnych nie przystąpili do nich w pierwszych terminach: 1-go kwietnia dla szóstoklasistów i na początku maja dla gimnazjalistów. Do obydwu rodzajów egzaminów przystąpią też ci uczniowie, którzy powtarzają je z powodu ściągania. Liczba tych ostatnich nie jest znana, gdyż Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży utajniła te informacje. Na Podlasiu sprawdzian będzie pisać w sumie 25-ciu uczniów szóstych klas szkół podstawowych oraz 240-stu gimnazjalistów. Uczniowie ostatnich klas gimnazjum swoje testy będą zdawać przez 2 dni: jutro część humanistyczną, w środę - matematyczno-przyrodniczą.

Wszyscy uczniowie będą pisać egzaminy w swoich macierzystych szkołach pod okiem nauczycieli. Prace sprawdzą niezależni egzaminatorzy zewnętrzni wyznaczeni przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łomży. W naszym województwie w pierwszym terminie do sprawdzianu przystąpiło 20 tys. gimnazjalistów i 18 tys. szóstoklasistów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę