Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Czarny poniedziałek: trzy wypadki, cztery osoby zabite....

Główne zdjęcie
samochód uczestniczący w wypadku w okolicach Kobylina na drodze nr 61.

W poniedziałek w okolicach Łomży doszło do trzech tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Najpierw około 7.20 w okolicy miejscowości Kobylin na trasie nr 61 osobowy fiat palio zderzył się z litewskim Tirem. Niespełna dwie godziny później w okolicach miejscowości Gosie Małe na drodze krajowej nr 8 pod Zambrowem osobowy ford zderzył się czołowo z cysterną. Trzeci tragiczny wypadek zdarzył się wieczorem ponownie na 61. W okolicach Szczuczyna mężczyzna wtargnął na jezdnie wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.

Przyczyną pierwszego wypadku było zjechanie na lewą stronę jezdni samochodu lawety (na litewskich numerach rejestracyjnych) i uderzenie w samochód osobowy fiat palio. W wyniku zderzenia 2 osoby podróżujące fiatem zostały ranne (zabrane przez pogotowie do szpitala), a jedna poniosła śmierć na miejscu. Był to pasażer siedzący na tylnym siedzeniu, który nie miał zapiętych pasów. Po kilku godzinach w szpitalu zmarła druga osoba ranna w tym wypadku

W wypadku pod Gosiami Małymi to kierowca osobowego forda zjechał na lewy pas i zderzył się czoło z cysterną przewożącą mleko. W tym zdarzeniu śmierć poniósł kierujący samochodem osobowym.

Trzeci wypadek wydarzył się około godziny 20, w okolicach wsi Sokoły na drodze nr 61. pomiędzy Obrytkami a Szczuczynem. Tu 61-letni mężczyzna, który szedł poboczem drogi, nagle wtargnął na jezdnię wprost od koła nadjeżdżającego mercedesa. Mężczyzna zginął na miejscu.


    zobacz: Śmiertelny wypadek na 61.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę