Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża w II rocznicę śmierci papieża.

KONCERT ORATORYJNY- MODLITWA dla uczczenia pamięci Jana Pawła II w drugą rocznicę jego śmierci rozpocznie się o 19.00 w Katedrze Łomzyńskiej pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Oprócz Łomżyńskiej orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Jana Miłosza Zarzyckiego usłyszymy m.in.:CHÓR AKADEMICKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, a także: URSZULĘ BARDŁOWSKĄ - śpiew. Utwory Papieża Polaka recytować będzie JERZY ZELNIK.

W programie:"Zdrowaś bądź Maryja" Henryka Góreckiego i trzy utwory Tadeusza Trojanowskiego: "Ludu mój ludu" - w opracowaniu na głos i orkiestrę, "Stabat Mater" i "Modlitwa - Jezu Chryste" do tekstów Jana Pawła II Wstep na koncert jest wolny

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę