Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Łomży ma powstać nowa zasadnicza szkoła zawodowa

Łomżyńscy radni zgodzili się na utworzenie od 1 września nowej zasadniczej szkoły zawodowej. Zostanie utworzona na bazie obecnego Zespołu szkół Drzewnych i będzie kształciła cieśli, stolarzy i dekarzy. Jak powiedziała dyrektor szkoły, Irena Zwornicka, placówka jest już gotowa do rozpoczęcia działalności. Utworzone zostaną dwie klasy - jedna stolarzy, druga cieśli i dekarzy. W sumie utworzonych zostanie 60 nowych miejsc do nauki zawodu.

Uruchomienie nowego kierunku zostało wcześniej skonsultowane z powiatowym urzędem pracy i powiatową radą zatrudnienia, gdzie potwierdzono postępujący deficyt wymienionych zawodów na rynku pracy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę