Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Skansen Kurpiowski nagrodzony

18 marca 2007 roku, w czasie uroczystej Gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, zostały ogłoszone wyniki konkursu „PODLASKA MARKA ROKU” oraz wręczone tytuły MIEJSCE, POMYSŁ I SMAK ROKU 2006. Ze zgłoszonych 175 propozycji Kapituła nominowała do konkursu 9. W gronie laureatów znalazł się Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie wyróżniony II nagrodą w kategorii „Miejsce Roku 2006”.

Dyrektor Muzeum Jerzy Jastrzębski z nagrodą dla Skansenu
Dyrektor Muzeum Jerzy Jastrzębski z nagrodą dla Skansenu

Celem konkursu  „PODLASKA MARKA ROKU”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, jest wyłonienie i wypromowanie produktów, miejsc i przedsięwzięć, które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem podlaskim reprezentują poziom godny naśladowania. Przyznanie Skansenowi Kurpiowskiemu w Nowogrodzie – instytucji z 80. letnią tradycją  –  tak zaszczytnego wyróżnienia jest potwierdzeniem jej wyjątkowej rangi i znaczenia w ochronie oraz propagowaniu dziedzictwa kulturowego Kurpiowszczyzny.

Zobacz: Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie.  

Grzegorz Gwizdon
śr, 21 marca 2007 16:43
Data ostatniej edycji: pon, 26 marca 2007 11:21:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę