Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Motocros na piątnickich fortach

Przygotowania do motocrosu idą pełną parą. Już w niedzielę na piątnickich fortach można będzie podziwiać wyczyny motocyklistów. Na fanów motocrosowego sportu czeka mnóstwo atrakcji i emocji. Po raz pierwszy zawody odbędą się na zmodernizowanym torze. W tej chwili trwają ostatnie przygotowania przed niedzielną imprezą - powiedział jeden z organizatorów rajdu - Krzysztof Jasiński. Swój udział w zawodach zapowiedziało około 80-ciu zawodników z kraju i zagranicy.

Zwody na piątnickich fortach odbywają się już od kilku lat. Impreza znalazła już sobie rzesze sympatyków. Wyczyny motyckilstów z przyjemnością podziwiają zarówno młodsi jak i starsi Łomżanie. Kolejna edycja imprezy rusza już w najbliższą niedzielę. Początek o godzinie 13
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę