Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Manewry strzeleckie marzec 2007

Jednym z ważnych elementów wyszkolenia żołnierza jest strzelanie, więc idąc tym tropem nasza GRH postanowiła spotkać się na strzelnicy. Obycie z bronią, zasady posługiwania się oraz bezpieczeństwa były kolejnymi etapami po mustrze które musi przyswoic każdy członek grupy. Strzelanie odbywało się na strzelnicy Fortu III Twierdzy Łomża z ostrej amunicji karabinkiem Simonow SKS 7,62 mm (pojemność magazynka 10 szt) oraz pistoletem maszynowym PPSz-41 7,62 mm (pojemność magazynka 71 szt).

 

Tak jak na poprzednich manewrach pogoda dopisała i tym razem mieliśmy "tam" swego człowieka który nam takową zagwarantował.

Każdy mógł spróbować swoich sił. O ile wrażenia strzeleckie z SKS-a obyły się bez echa o tyle strzelanie z pistoletu maszynowego PPSz-41 popularnie zwanego "pepeszą" przyprawiały o szybsze bicie serca, wypieki, niczym nie pochamowaną radość i wogóle była jazdaaa!!!!. Duża siła ognia "pepeszy", minimalny odrzut, duża skuteczność  jednogłośnie przez wszystkich została okrzyknięta "spawarką". Ostatecznie działania bojowe zostały uwieńczone sukcesem i przpieczętowane wspólnym ogniskiem i grilem.

Szkoda, że chłopaki z polskiej sekcji tak masowo "zdezerterowali" hehe 

Ze strzelania mała fotorelacja. :)) oraz 5 plików w formacie mpg do zassania i obejżenia

Victor 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę