Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybory uzupełniające do rad gmin

W sześciu samorządach w województwie podlaskim odbywają się dziś wybory uzupełniające do rad gmin. Przedstawiciele mieszkańców w radach wybierani są w gminach miejskich Goniądz i Siemiatycze oraz wiejskich Łomża, Krypno, Michałowo i Orla. W większości przypadków uzupełnienie składu rady okazało się niezbędne, ponieważ wybrani w swoich okręgach radni zdobyli także mandaty wójtów lub burmistrzów.

W Orli jeden z radnych zmarł już po wyborach, w Michałowie zaś zrezygnował z mandatu nie składając nawet ślubowania. W tej gminie jednak wybory uzupełniające będą najtańsze, ponieważ o wakujący mandat ubiega się tylko jeden kandydat, on więc zostanie radnym i nie trzeba przeprowadzać głosowania.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę